محل تبلیغات شما

سنگ مهره مار اصل یک انرژی و نیروی ماورائی دارد که از سوی پروردگار به آن اعطا شده است و این انرژی مثبت گاهی معجزه هایی را رقم می زند. یکی از این معجزه ها دستیابی به حد غیر قابل باوری از آرامش و اعتماد بنفس و جذابیت در زندگی می باشد. با داشتن یکی از این سنگ ها به آسانی می توانید به موفقیت و جاه و مقام برسید.

 

سنگ مهره مار چیست و چه تاثیراتی در زندگی انسان دارد؟

یک سری اشیا مثل سنگ مهره مار به راحتی قابل توصیف نیستند و شخص باید با داشتن آن ها اتفاقاتی را تجربه کند و به حقیقت تاثیر گذاری آن ها پی ببرد. سنگ مهره مار اصل یک انرژی و نیروی ماورائی دارد که از سوی پروردگار به آن اعطا شده است و این انرژی مثبت گاهی معجزه هایی را رقم می زند. یکی از این معجزه ها دستیابی به حد غیر قابل باوری از آرامش و اعتماد بنفس و جذابیت در زندگی می باشد. با داشتن یکی از این سنگ ها به آسانی می توانید به موفقیت و جاه و مقام برسید و همواره در زمینه شغلی رو به پیشرفت باشید. اولین کشف و استفاده از این محصول در کشور هندوستان اتفاق افتاده است.

 

 

بی تردید شما نیز شنیده اید که وقتی کسی محبوبیت و جذابیت خاص و چشمگیری دارد و در موقعیت اجتماعی و شغلی خود بسیار موفق است اصطلاحا به او می گویند مهره مار داری! شاید برخی ها این جمله را صرفا اصطلاحی افسانه ای و به دور از واقعیت بدانند. اما انرژی فوق العاده و سحرآمیز سنگ مهره مارخرافات نبوده و بنا به علوم مختلف از جمله متافیزیک تاثیرات انرژی آن در زندگی انسان ها به اثبات رسیده است.

نکته مهم این است که بلافاصله پس از دریافت این سنگ نباید انتظار نتیجه گیری از آن را داشته باشید، بلکه پس از گذشت ۴۰ روز که آن را نزد خود نگهداری کردید، می توانید آن را متعلق به خود دانسته و از انرژی ماورایی اش بهره بگیرید.

این مهره جادویی قدرت متافیزیکی و مغناطیسی فوق العاده ای ایجاد می کند که اطرافیان فرد را تحت تاثیر و تسلط قرار داده و لذا امتیازات ویژه ای را برایش به ارمغان می آورد.

 

 

سنگ مهره مار اصل چگونه به دست می آید؟

این سنگ جادویی حاصل جفت گیری مارها است که عمدتا در فصل بهار رخ می دهد. مارهای خاصی نظیر مار شاه کبرا مهره مار شاه کبری ، مار افعی و مار هندی هستند که به هنگام جفت گیری ، برای یافتن جفت خود، ترشحی استخوانی و شبیه به یک پیله بر روی سرشان تولید می شود. این ترشح از بار مغناطیسی و نیروی خارق العاده ای برخوردار است.

 

خواص سنگ مهره مار اصل

1. این سنگهای کوچکاز گذشته های دور به افزایش محبت و دوستی، گشایش بخت و خوش شانسی معروفند. همچنین توجه و عشق و علاقه فراوان دوستان و آشنایان را به سوی شما جلب کرده و دشمنان تان را دفع می کنند.

2. نیروی ماورایی موجود در سنگ مهره مار ، تاثیر شگرفی در تسکین اعصاب و روان و برطرف نمودن استرس و اضطراب فرد خواهد داشت.

3. افزایش عشق و محبت و بهبود روابط عاطفی

4. پر رونق کردن کسب و کار و افزایش رزق و روزی

5. خوش شانس بودن در همه لحظات زندگی

6. دارنده این مهره جادویی به شدت در نظر دیگران دلربا و جذاب بوده و همواره از خونسردی و آرامش روانی عجیبی بهره مند خواهد بود.

7. افزایش توانایی های جسمی و روحی

8. گشایش بخت در مورد کسانی که احساس می کنند بختشان بسته شده است.

9. افزایش سطح اعتماد به نفس

10. دور کردن چشم زخم

نحوه استفاده از سنگ مهره مار

بنا به تجربه های به دست آمده در مرحله اول نباید احدی از داشتن این سنگ با ارزش و عجیب همراه شما خبردار گردد. چرا که این مهره ها ابزاری برای سرگرمی یا بازی نیستند که با همه در میان بگذارید. در صورت علنی کردن آن، مطمئن باشید که با موج عظیمی از انرژی های منفی روبرو خواهید شد.

مثلا امکان دارد خانواده یا فامیل های شما اطلاعات درستی از تاثیرات نیروی سنگ مهره مار نداشته باشند و شما را نیز نسبت به آن بی اعتقاد کنند که در این صورت نتیجه مطلوبی از داشتن این سنگ جادویی نصیبتان نمی شود.

شما می توانید این سنگ را در خانه و درون بالشی که همیشه زیر سر می گذارید، نگهداری کنید و یا در پارچه حریری پیچیده و به بازوی تان ببندید تا همه جا همراهتان باشد. در هر دوی این حالت ها تاثیرات مثبت آن را حس خواهید کرد. در افسانه های قدیمی آمده که بهتر است این سنگ به اطراف سینه و زیر گردن، یعنی جایی میان سر و قلب وصل شود.

http://snakenut.parsiblog.com/Posts/10/

 

 


مهره مار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
sofiacyutmast84 HomePage دانلود برای شما جنون در ماه درس خوان 4 مهتوب | فرخی سرمستي ابراهیم صنوبر پسرک گرافیست کاندوکس | فروشگاه آنلاین محصولات بهداشتی عنصری | کتیرو